Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

O spoločnosti

Predajňu zbraní Luxury Guns prevádzkuje spoločnosť DaVaArms s.r.o. Jej gro ale nieje len samotný predaj zbraní a streliva. I keď je naša kamenná predajňa otvorená len od roku 2015, so zbraňami, ich konštrukciou a úpravami máme dlhoročné skúsenosti.

Sme držiteľmi zbrojnej licencie sk. A,B,C,D čo nás radí medzi firmy, ktoré možno označiť prívlastkom zbrojárske a teda nás ako jedných z mála oddeľuje od obyčajných obchodníkov, ktorý o konštrukcii zbraní, streliva a použitých materiáloch, prípadne účinkoch streliva nemajú naprosto žiadne znalosti.

Oboru zbraní a streliva sa venujeme už od roku 2004, kedy vzniklo Puškárstvo J. Vachálek. Aj preto vám dokážeme poskytnúť profesionálne poradenstvo a servis, ktoré sú podložené rokmi aktívnej práce so zbraňami, strelivom a inými potrebami súvisiacimi so streľbou. Taktiež naše skúsenosti podkladá skutočnosť, že v roku 2015 bolo na konte servisu viac ako tisíc opravených alebo upravený zbraní. Narastajúce množstvo požiadavok o priami nákup zbraní nás doviedol k vybudovaniu kamennej predajne na vysokej úrovni a vytvorenie ponuky najkvalitnejších zbraní a doplnkov, ktoré sú dostupné na našom trhu.

Jedným z našich pilierov, na ktorom si zakladáme, je individuálny prístup ku klientom. Vždy sa maximálne snažíme vypočuť to, o čo má zákazník záujem. Na základe jeho predstáv mu následne vieme ponúknuť presne to, čo potrebuje. Naše poradenstvo je zodpovedné a objektívne, a preto klientov nikdy nenútime do pre nich nevýhodnej kúpy alebo do zbytočnej úpravy zbrane.

Okrem predaja a poradenstva sa venujeme aj profesionálnemu servisu zbraní. Poskytujeme služby opráv zbraní, renovácie zbraní či výroby a úpravy zbraní na mieru. Navyše, renovované zbrane vám ponúkame za výhodné ceny aj v samotnej predajni. Naše dva servisy zbraní sa nachádzajú na oboch koncoch Bratislavy, vďaka čomu sme k vám ešte bližšie.

Garanciou našej profesionality je aj odborný personál, ktorý vedie predajňu zbraní a jednotlivé servisy. V predajni vás s radosťou obslúži hlavný zbrojár – Bc. Zdeno Vachálek, ktorý vyštudoval viaceré zbrojárske obory a školy v Českej republike až po bakalársku skúšku konštruktéra zbraní na VŠB – Ostrava v spolupráci s Univerzitou Obrany BRNO. Puškárske práce si môžete pozrieť na stránke servisu v Devńskej Novej Vsi na stránke: www.opravazbrani.sk