Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

O spoločnosti

Predajňu zbraní Luxury Guns prevádzkuje spoločnosť DaVaArms s.r.o. Jej gro ale nieje len samotný predaj zbraní a streliva. I keď je naša kamenná predajňa otvorená len od roku 2015, so zbraňami, ich konštrukciou a úpravami máme dlhoročné skúsenosti.

Sme držiteľmi zbrojnej licencie sk. A,B,C,D čo nás radí medzi firmy, ktoré možno označiť prívlastkom zbrojárske a teda nás ako jedných z mála oddeľuje od obyčajných obchodníkov, ktorý o konštrukcii zbraní, streliva a použitých materiáloch, prípadne účinkoch streliva nemajú naprosto žiadne znalosti.

Pre tým, než u niekoho necháte zbraň v úschove, overte si či je držiteľom príslušnej skupiny zbrojnej licencie aby ste sa sami nedostali do problémov tým, že zveríte zbraň na opravu osobe alebo firme, ktorá na to nemá oprávnenie. Príklady prác na ktoré je potrebná zbrojná licencia sk. B nájdete tu. !!!

Oboru zbraní a streliva sa venujeme už od roku 2003. Už rok na to vznikla naša dielňa Puškárstvo J. Vachálek. Aj preto vám dokážeme poskytnúť profesionálne poradenstvo a servis, ktoré sú podložené rokmi aktívnej práce so zbraňami, strelivom a inými potrebami súvisiacimi so streľbou. Taktiež naše skúsenosti podkladá skutočnosť, že v roku 2017 bolo na konte servisu viac ako tisíc päťsto opravených alebo upravený zbraní. Narastajúce množstvo požiadavok o priami nákup zbraní nás doviedol k vybudovaniu kamennej predajne na vysokej úrovni a vytvorenie ponuky najkvalitnejších zbraní a doplnkov, ktoré sú dostupné na našom trhu.

Jedným z našich pilierov, na ktorom si zakladáme, je individuálny prístup ku klientom. Vždy sa maximálne snažíme vypočuť to, o čo má zákazník záujem. Na základe jeho predstáv mu následne vieme ponúknuť presne to, čo potrebuje. Naše poradenstvo je zodpovedné a objektívne, a preto klientov nikdy nenútime do pre nich nevýhodnej kúpy alebo do zbytočnej úpravy zbrane.

Okrem predaja a poradenstva sa venujeme aj profesionálnemu servisu zbraní. Poskytujeme služby opráv zbraní, renovácie zbraní či výroby a úpravy zbraní na mieru. Navyše, renovované zbrane vám ponúkame za výhodné ceny aj v samotnej predajni. Naše dva servisy zbraní sa nachádzajú na oboch koncoch Bratislavy, vďaka čomu sme k vám ešte bližšie.

Garanciou našej profesionality je aj odborný personál, ktorý vedie predajňu zbraní a jednotlivé servisy. V predajni vás s radosťou obslúži hlavný zbrojár – Bc. Zdeno Vachálek, ktorý vyštudoval viaceré zbrojárske obory a školy v Českej republike až po bakalársku skúšku konštruktéra zbraní na VŠB – Ostrava v spolupráci s Univerzitou Obrany BRNO. Puškárske práce si môžete pozrieť na stránke servisu v Devńskej Novej Vsi na stránke: www.opravazbrani.sk