Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Spolupracujeme

Predajňa Luxury Guns dlhodobo spolupracuje s viacerými občianskymi združeniami a spoločnosťami, ktorých oblasť pôsobenia úzko súvisí s hlavným predmetom nášho podnikania – zbraňami, strelivom a doplnkami. Spolupracujeme jednak na obchodnej úrovni ale taktiež riešime problémy našich klientov ak dôjde k poškodeniu zbraní, prípadne riešime len preventívny servis ako precízne čistenie a konzerváciu zbraní. Taktiež spozorujeme viaceré strelecké podujatia na Slovensku ako napríklad REPIKO a LOS. Našim cieľom je maximálna spokojnosť našich klientov so zbraňami, ktoré používajú na športové, obranné, lovecké účely či pracovné účely. Samozrejme spolupracujeme aj s mnohými zbrojárskymi spoločnosťami nielen na Slovensku ale po celom svete.  

V neposlednom rade vďaka našim skúsenostiam, našim klientom ponúkame aj legislatívne poradenstvo na úseku zbraní a streliva.  Taktiež vykonávame poradenstvo pre širokú neozbrojenú verejnosť pri získaní zbrojného preukazu spojené s prípadným školením na skúšky odbornej spôsobilosti. V prípade, že sa chcete stať držiteľom zbrojného preukazu neváhajte nás kontaktovať alebo sa priamo zastaviť na našej predajni a radi Vám vysvetlíme celý postup získania zbrojného preukazu. Školenie pre získanie zbrojného preukazu prebieha priamo na predajni po otváracích hodinách, pokiaľ možno individuálnym prístupom, teda maximálne dvaja účastníci. Školenie prebieha podrobne a zahŕňa teóriu aj praktickú manipuláciu so zbraňou rovnakého modelu ako sa používa na samotných skúškach.  

Medzi našich dlhodobých partnerov patria napríklad:
Puškárstvo Vachálek
Strelecký areál Zohor a Bezpečnostná služba OK Shooting
– Loomis
Športový strelecký Klub Parabellum
– Strelecké podujatie REPIKO, LOS
Výcvikové Centrum Prežiatia Zohor
– TCA – Tactical Combat Academy s.r.o