Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Spolupracujeme

Predajňa Luxury Guns spolupracuje s viacerými občianskymi združeniami a spoločnosťami, ktorých oblasť pôsobenia úzko súvisí s hlavným predmetom nášho podnikania – zbraňami, strelivom a doplnkami. Spolupráca prebieha jednak na obchodnej úrovni ale taktiež riešime problémy našich klientov ak dôjde k poškodeniu zbraní, prípadne riešime len preventívny servis čistenie a konzerváciu zbraní. Taktiež spozorujeme viaceré strelecké podujatia na Slovensku ako napríklad REPIKO a LOS Našim cieľom je maximálna spokojnosť našich klientov so zbraňami, ktoré používajú na športové, obranné, lovecké účely či pracovné účely.

V neposlednom rade vďaka našim skúsenostiam, našim klientom ponúkame aj legislatívne poradenstvo na úseku zbraní a streliva. Taktiež robíme poradenstvo pre širokú neozbrojenú verejnosť pri získaní zbrojného preukazu spojené s prípadným školením na skúšky odbornej spôsobilosti v prípade, že sa chcete stať držiteľom zbrojného preukazu. Školenie prebieha priamo na predajni pokiaľ možno individuálnym prístupom, teda maximálne dvaja účastníci.

Medzi našich partnerov patria napríklad:
Puškárstvo Vachálek
Strelecký areál Zohor a Bezpečnostná služba OK Shooting
– Loomis
Športový strelecký Klub Parabellum
– Strelecké podujatie REPIKO
– Súkromná bezpečnostná služba SIA Security Bratislava
– TCA – Tactical Combat Academy s.r.o