Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Strelecký Areál Zohor

Najväčšia a najlepšie vybavená strelnica v okolí Bratislavy – Strelecký Areál Zohor.

Strelnica Zohor bola založená v dobe úpadku Stupavskej strelnice, ktorá bola zrušená. So zakladateľmi, ktorý boli pred úpadkom Stupavskej strelnice. S jej správcami spolupracujeme už odo doby kedy Strelnica Zohor nebola ani na papieri. So Strelnicou Zohor úzko spolupracujeme od doby vzniku. Jej služby vždy boli a sú na maximálnej možnej úrovni v rámci Slovenska.

Strelnica Zohor sa neustále rozvíja a rozširuje. Je bezkonkurenčne najlepšie vybavenou strelnicou západného Slovenska. Strelnicu nájdete ľahko. Nachádza sa na rovinatom teréne neďaleko obce Zohor medzi obcami Stupava a Vysoká pri Morave hneď pri ceste. V podstate stačí do Google navigácie napísať ´´Strelnica Zohor´´ a privedie Vás priamo na miesto ;).

Na strelnici je obrovská parkovacia plocha. Nemusíte báť, že nebudete mať kde zaparkovať aj v prípade konania veľkých streleckých podujatí alebo teambuildingov. Zaparkuje tu minimálne 40 automobilov. Bez problémov zaparkujete aj mikrobus alebo veľký autobus. V prípade veľkých organizovaných podujatí sa dá kapacita ešte rozšíriť.

Strelnica Zohor Luxury Guns
Strelnica Zohor
Strelecký Areál zohor
Strelecký areál Zohor

Na Strelnici Zohor, Vás vždy privíta milý a skúsený personál. V budove, kde sa pred každým začatím streľby treba zaregistrovať sa nachádza rozsiahla predajňa streleckých doplnkov, taktického oblečenia a dobre vybavená kaviareň, kde si bez problémov objednáte okrem výbornej kávy aj chladené a ne-chladené nápoje a niečo drobné na posilnenie. Strelnica Zohor je vybavená taktiež veľkými, vždy čistými sociálnymi zariadeniami takže Vás nečakajú žiadne toy toy búdky 😉 ocenia to hlavne ženy.

Strelecký areál Zohor je vedený vysoko odborným a profesionálnym personálom, ktorý svoje skúsenosti zbiera už niekoľko desiatok rokov a to nie len v oblasti vedenia strelníc ale aj pôsobenia v ozbrojených, bezpečnostných zložkách Slovenskej Republiky a sektore súkromnej bezpečnosti. Takže Vám vždy vedia veľmi odborne pomôcť a poradiť hlavne ak ste začínajúci strelec.

Strelecký Areál Zohor zabezpečuje prenájom strelnice a strelísk rôznych dĺžok:

50 metrová guľová strelnica s piatimi streleckými boxami, ktorú je možné využiť aj na parkúrovú dynamickú

100 metrová guľová strelnica s piatimi streleckými boxami, ktorú je možné využiť aj na parkúrovú streľbu, streľbu z vozidiel – je vhodná na praktizovanie techník výuky ochrany konvoja vozidiel v ohrozených oblastiach, nácvik jazdy vozidiel v chránenom konvoji, nácviky techník osobných strážcov (bodyguarding) za použitia vozidiel

300 metrová guľová strelnica s piatimi streleckými boxami, ktorú je možné využiť na streľbu na dlhšie vzdialenosti (50-300m). Slúži najmä pre potreby streľby z ostrelovačských pušiek rôznej ráže (cal .223 , .308 , .338 , .50 a pod.).

Broková strelnica – Americký Trap, ktorá slúži na športovú streľbu na asfaltové terče – holuby. Broková strelnica je vybavená 5 streleckými pozíciami a plnoautomatickou vrhačkou asfaltových holubov.

Strelecký Areál Zohor
Nastreľovanie zbraní
Strelnica zohor Luxury Guns
Strelnica Zohor školenia

V predajni, rovnako ako aj u nás si môžete vypožičať alebo zakúpiť kompletné vybavenie pre ochranu Vášho zdravia pri rekreačnej, športovej, taktickej, obrannej a dynamickej streľbe. Sú to najmä chrániče sluchu a očí ako aj iné ochranné pomôcky ako chrániče kolien, hlavy (prilby), rúk (rukavice), tela (taktické a nepriestrelné vesty).

Obsluha strelnica vám pokojne sprostredkuje a zorganizuje výcvik a pravidelný tréning rôznych druhov streleckej prípravy: obranná streľba, športová streľba. Výcvik je možné absolvovať skupinovo alebo aj individuálne za príplatok. Priamo v areály strelnice sa zabezpečujú školenia prvej pomoci – FPOS, školenia pre získanie zbrojného preukazu, technické školenia.

Prednášková miestnosť je vybavená Flip Chart písacou tabuľou, projektorom a plátnom pre potreby prezentácie materiálov školiteľov, inštruktorov, zbraňových technikov, obchodných manažérov a pod. Školiaca miestnosť je plne klimatizovaná a má kapacitu 25 osôb.

Strelecký areál Zohor Vám ponúka široký výber možností streľby a rovnako aj široký výber terčov na ktoré budete strieľať. Na výber je množstvo papierových terčov s rôznymi tvarmi a taktiež veľmi výrazné reflexné terče. Ďalej si môžete požičať veľké množstvo kovových terčov , prekážky, zásteny a podobne.

Strelecký Areál Zohor je spojený aj s Výcvikovým Centrom Prežitia Zohor

Výcvikové Centrum Prežitia Zohor je prvé centrum na Slovensku, kde sa naučíte komplexne techniky a praktické zručnosti, ktoré boli doteraz výsadou iba záchranárskych, armádnych či policajných zložiek.

Naučíte sa tu zvládať krízové situácie od profesionálov, ktorí zasahovali a cvičili v rôznych podmienkach. Koncept kurzu prežitia je nastavený tak, aby ste mali komplexnú znalosť, zručnosť pri mimoriadnych udalostiach a vedeli efektívne poskytnúť prvú pomoc do príchodu profesionálnych zložiek. Základné kurzy sú určené pre všetkých, aj menej fyzicky zdatných , ktorí majú vôľu sa niečo naučiť a nájsť svoje limity. Pokročilé kurzy sú už pre tých náročnejších. Na cvičnej veži sa naučíte používať lano na sebazáchranu z výšky a zlaňovať, alebo prejsť výcvik ,ako majú špeciálne jednotky. Viac info: www.prezijem.sk/

Rezerváciu je možné uskutočniť IBA TELEFONICKY , zatelefonovaním na číslo: +421 910 119 274 . viac informácii o strelnici nájdete na stránke www.sazohor.sk/

Zlaňovanie
Kurz zlaňovania