Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

WILEYX Balistická ochrana zraku.

Sústredíme sa hlavne na prémiové produkty a medzi tie sa bez pochýb radia výrobky WILEYX

Zrak je náš najdôležitejší zmysel. Zasluhuje nielen štýlovú, ale predovšetkým dokonalú ochranu. Ochrana zraku WILEY X je navrhnutá tak, aby dokázala ochrániť zrak a zlepšiť viditeľnosť aj v tých naj extrémnejších podmienkach. Okuliare a masky sa stali neodmysliteľnou pomôckou nielen profesionálnych vojakov, ale aj športových strelcov, poľovníkov, rybárov, outdoorových športovcov, motoristov a v neposlednom rade milovníkov kvalitných a štýlových okuliarov. Technológie i materiály týchto unikátnych okuliarov zodpovedajú najprísnejším bezpečnostným certifikátom. Napriek tomu zostávajú pohodlným a trendy doplnkom.

Balistické modely WILEYX sú certifikované podľa štandardu ANSI HIGH VELOCITY IMPACT musia teda odolať nárazu oceľovej guličky o priemere 6,35 mm vystrelenej rýchlosťou 164,6 km/h. Nerozbitá šosovka musí zostať pevne zasadená v ráme okuliarov, rám musí zostať nepoškodený.

Okuliare WILEYX sú testované a certifikované organizáciou ANSI (Americkým národným standardizačným inštitútom) na odolnosť proti nárazu ťažkým telesom (High Mass Impact Test). Okuliare s týmto certifikátom sú vystavené nárazu 500 g ťažkého projektilu pusteného z výšky 127 cm. Pre udelenie certifikátu musí po ukončení testu zostať šošovka okuliarov pevne zasadená v ráme okuliarov a rovnako ako rám, musí zostať nepoškodená. Tento test deklaruje, že s okuliarmi WILEYX bude váš zrak dokonale ochránený pri strete s padajúcimi predmetmi, ako sú napríklad kamene, ale tiež napríklad pri vystrelení airbagu v prípade autonehody.

Rôzne svetelné podmienky si vyžadujú rôzne typy okuliarov. Bohužiaľ nie vždy máte po ruke dva až tri druhy skiel podľa podmienok počasia. Preto niektoré modely okuliarov WILEYX umožňujú výmenu šosoviek. Svetlé šošovky s vysokou svetelnou priepustnosťou môžete napríklad pri zmene počasia veľmi jednoducho vymeniť za tmavé polarizačné a naopak. Výmenu vykonáte jednoduchým na cvaknutím. Tato vlastnosť okuliarom vôbec neznižuje ich úroveň odolnosti a bezpečnosti, na ktorú sú certifikované.

Na našej predajni sa špecializujeme už tradične na najkvalitnejšie modely s vymeniteľnými sklami a samozrejme s balistickou ochranou.

wileyx

WILEY-X