Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Zbrane Colt na Slovensku.

Predajňa zbraní a streliva v Bratislave Luxury Guns prináša na Slovenský trh zbrane legendárnej značky Colt.

História značky Colt siaha až do roku 1835 kedy Samuel Colt podal svoj prvý patent. Už v roku 1847 spolupracoval s armádou USA na vývoji silného revolveru neskôr známeho ako Walker.  Colt od tej doby dodával pravidelne armáde USA, dokonca vo vojne severu proti juhu dodával Colt zbrane obom stranám. Spoločnosť Colt viac krát skrachovala ale vždy sa znovu postavila na nohy ako tomu bolo aj naposledy v roku 2015.  V januári 2016 Spoločnosť Colt oznámila, že konkurzný súd schválil svoj plán reštrukturalizácie a začala sa nová produkcia zbraní. V roku 2019 spoločnosť Colt kúpila spoločnosť CZ USA a teda Colt patrí oficiálne Českej Zbrojovke.

V našej predajni Luxury Guns nájdete najväčší výber krátkych zbraní od legendárneho výrobcu Colt.
Spoločnosť krátke samonabíjacie zbrane Colt aktuálne radí do nasledujúcich kategórii:

MUSTANG Series                   Gold CUP Series                             Wiley Clapp Series
DEFENDER Series                 Delta ELITE Series                        TALO Special Edition Series
COMMANDER Series            Railgun Series                                Colt Custom Shop Series
TRADITIONAL Series           Combat Elite Series                       1903 Re-Issue Series
COMPETITION Series          Combat Unite Series

Aktuálne radenie krátkych opakovacích zbraní:

Cobra Series                       Single Action Army Series        King Kobra Series
Python Series

Colt
Colt Slovensko
1911 slovensko
Colt King Cobra
Colt Cobra cena
Colt 1911 predaj
Colt Defender
Zbrane Colt Slovensko (1)
Zbrane Colt Slovensko (2)
Zbrane Colt Slovensko (3)
Zbrane Colt Slovensko (4)
Zbrane Colt Slovensko (5)
Zbrane Colt Slovensko (6)
Zbrane Colt Slovensko (7)
previous arrow
next arrow

Kompletné portfólio zbraní sa neustále rozširuje a obmieňa.

Spoločnosť Colt vyrába prevažne modeli zbraní založené na legendárnom modeli zbrane ktorá je naj-kopírovanejšia na svete a to ´´model 1911´´ v rôznych prevedeniach. Do aktuálneho portfólia spoločnosť pomaly opäť pridáva aj revolvery ale týchto modelov je podstatne menej.

Zbrane Colt, sú určené pre pravých milovníkov zbraní, ktorí chcú mať pri sebe kvalitný originál a nie tzv. ´´klon´´. Spoločnosť Colt vyrába zbrane na všetky druhy použitia, šport, armádne použitie, každodenná seba obrana.

V našej predajni Luxury Guns v Bratislave nájdete jak zbrusu nové kusy tejto najznámejšej značky zbraní na svete, tak aj zberateľmi vyhľadávané staršie modely, ktorých výroba dávno skončila a ich hodnota neustále rastie.

Ak hľadáte prvotriedne produkty od značky Colt, neváhajte nás navštíviť. Vždy máme viacero modelov skladom a čo skladom nemáme, to vieme bez problémov objednať.

Skladom sa snažíme držať najpredávanejšie modely revolverov a pištolí. Neustále sa budeme snažiť popri základných modeloch dostať na predajňu aj modely špeciálnejšieho prevedenie pre náročných zákazníkov.

Kedže zbrane značky Colt prešli takmer všetkými ozbrojenými konfliktmi modernej doby na všetkých kontinentoch nieje moc priestoru na pochybovaní o ich kvalite a spoľahlivosti ;).  Zbrane strelivo

Z tohoto dôvodu vzniklo jedno z najznámejších hesiel v oblasti zbraní:  ´´Boh stvoril ľudí silných a slabých. Sam Colt tento rozdiel vymazal