Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Bolle Tactical balistické okuliare

Balistické okuliare Bollé Tactical – najväčší výber len u nás

Balistické okuliare od francúzskej firmy Bolle, ktorá má skúsenosti s výrobou okuliarov už viac ako 175 rokov – od roku 1936 kedy začali vyrábať slnečné okuliare, od roku 1950 začala firma vyrábať ochranné okuliare a masky a od roku 1960 lyžiarske okuliare. Balistické okuliare BOLLE TACTICAL® sú najlepšou voľbou pre široké spektrum použitia. Využitie nachádzajú pri športových disciplínach ale aj pri služobných a streleckých výcvikoch policajných a armádnych zložiek po celom svete, kde je ich nekompromisnou výhodou balistická odolnosť certifikovaná podľa vojenskej normy STANAG. Protišmykový nastaviteľný nosný oblúk a ultraľahký flexibilný rám zaručujú vysoký komfort a ochranu. Povrchová úprava skiel s ochranou proti UV žiareniu pre použitie v exteriéroch a norma EN172 zaručujú ochranu pred 99,99 % UV slnečného žiarenia.

Povrchová úprava s ochranou proti hmle odstraňuje efekt kondenzácie vlhkosti pri veľkých teplotných rozdieloch a tým umožňuje majiteľovi komfortné použitie za každých podmienok, úprava skla s ochranou proti poškriabaniu pôsobí ako ochranný štít, ktorý zvyšuje odolnosť šošoviek a znižuje tvorbu škrabancov. Predlžuje sa tak životnosť okuliarov. A sú pripravené na použitie za najťažších podmienok Takmer všetky modely sú k dispozícii vo viacero prevedeniach: s čírymi alebo bledými sklami ESP, tmavými sklami napr. SENTIPSF a s červenými / red flash sklami. Výbornou voľbou sú tiež modely s možnosťou vymeniteľných šošoviek a tým si voliť správnu ochranu zraku podľa aktuálnych svetelných podmienok.

Balistické okuliare BOLLE Tactical používa aj niekoľkonásobný majster sveta IPSC Eric Grauffel, ktorý používa model FURY, ktorý sa vyvíjal v jeho osobnej spolupráci. Model FURY reprezentuje to najlepšie z vývojovej kuchyne Bollé Tactical: bezhraničný komfort, ľahkosť funkčnosť pre športových strelcov.

Príďte si k nám vyskúšať a vybrať tie pravé okuliare, ktoré sa postarajú o ochranu vašeho zraku za každých okolností Na našej predajni je takmer kompletný sortiment BOLLE Tactical .

Bollé Slovensko