Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Zbrane

Sig Sauer Legion Slovensko
Colt Luxury Guns
DDM4V7
Kimber Micro 9
Beretta Bratislava
CZ 75 Republika Slovensko
Blaser Slovensko
Slide zbran
BUL Armory LUXURY GUNS Slvensko
Sig Sauer Legion
Colt Slovenko
Daniel Defense Slovensko
Zbrane Kimber
Beretta DT11
CZ 75 Republika
Blaser R93
previous arrow
next arrow

Rozhodli ste sa, že si chcete kúpiť novú zbraň? Chcete získať prehľad o aktuálne dostupných modeloch a zároveň odborné rady ohľadom konštrukcie a materiálového zloženia, ktoré vám pomôžu vybrať si naozaj správne? Predajňa Luxury Guns je potom tým pravým miestom. Máme pre Vás prichystaných množstvo modelov zbraní od rôznych renomovaných výrobcov, a to nielen športových a loveckých, ale i obranných. Navyše Vám ponúkame aj kvalitné renovované zbrane, tzv. zbrane z druhej ruky, ktoré ale prešli detailnou renováciou a kontrolou v našej puškárskej dielni. Tieto zbrane môžete u nás získať za výhodné peniaze.


Na našej stránke nenájdete konkrétnu ponuku našich strelných zbraní a streliva podliehajúcich zbrojnému preukazu. Naša ponuka je tak široká, že by ju nebolo môže obsiahnuť a neustále sa mení. Tiež v neposlednom rade narážame na legislatívne obštrukcie pri uvádzaní cien pri zbraniach na internete a tým sa chceme dopredu vyhnúť.

V zmysle zákona č.147/2001 Z.z. o reklame podľa § 7 ods.1, je reklama zbraní a streliva zakázaná.

Ak máte záujem alebo otázky týkajúce sa strelných zbraní a streliva podliehajúcich povoľovaciemu konaniu, ohlasovacej a evidenčnej povinnosti, ste vítaný v našej predajni. Kde si samozrejme môžete našu širokú ponuku prehliadnuť a samozrejme bez problémov chytiť do ruky. Neustále máme vystavených viac ako 120 kusov rôznych zbraní.

Medzi značkami, ktoré ponúkame a pravidelne držíme na sklade sú napríklad: Bul Armory,  ColtSig Sauer, Heckler & Koch, Walther, Kimber, Tanfoglio, Beretta, Tikka, Sako, Voere, Benelli, Fabarm, Marocchi, Redolfi, Taurus, Smith & Wesson, STI International, STI Europe (STP), Daniel Defence, STAG Arms, DPMS, Bushmaster,  Merkel, Krieghoff, Blaser, Sauer, Manlicher, Haenel, Mauser, Perazzi, Windham Weaponry , Henry, Magnum Research, Franchi, RugerACCURACY INTERNATIONAL, DAR Germany , Remington , Kriss, Sphinx , LMT , HS Produkt, Shadow Systems, ZEV Technologies, Schmeisser a mnoho iných.

Keď že máme dlhoročné skúsenosti s opravami zbraní, vieme čo je a čo nieje kvalitne vyrobené. Preto sa snažíme vyberať na predajňu len kvalitné a preverené zbrane od renomovaných výrobcov. Snažíme sa v maximálnej možnej miere vyhnúť problémom spojeným s reklamáciami a hlavne aby sa naším zákazníkom neznepríjemňoval život.

Nepredávame zbrane kategórie D ani strelivo do týchto zbraní !!!