Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Zbrane

Rozhodli ste sa, že si chcete kúpiť novú zbraň? Chcete získať prehľad o aktuálne dostupných modeloch a zároveň odborné rady ohľadom konštrukcie a materiálového zloženia, ktoré vám pomôžu vybrať si naozaj správne? Predajňa Luxury Guns je potom tým pravým miestom. Máme pre Vás prichystaných množstvo modelov zbraní od rôznych renomovaných výrobcov, a to nielen športových a loveckých, ale i obranných. Navyše Vám ponúkame aj kvalitné renovované zbrane, tzv. zbrane z druhej ruky, ktoré ale prešli detailnou renováciou a kontrolou v našej puškárskej dielni. Tieto zbrane môžete u nás získať za výhodné peniaze.

Na našej stránke nenájdete konkrétnu ponuku našich strelných zbraní a streliva podliehajúcich zbrojnému preukazu. Naša ponuka je tak široká, že by ju nebolo môže obsiahnuť a neustále sa mení. Tiež v neposlednom rade narážame na legislatívne obštrukcie pri uvádzaní cien pri zbraniach na internete a tým sa chceme dopredu vyhnúť.

V zmysle zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame podľa § 7 ods. 1, je reklama zbraní a streliva zakázaná.

Ak máte záujem alebo otázky týkajúce sa strelných zbraní a streliva podliehajúcich povoľovaciemu konaniu, ohlasovacej a evidenčnej povinnosti, ste vítaný v našej predajni, kde si samozrejme môžete našu širokú ponuku prehliadnuť a samozrejme bez problémov chytiť do ruky.

Medzi značkami, ktoré ponúkame a pravidelne držíme na sklade sú napríklad: Sig Sauer, Heckler & Koch, Walther, ZVS, Kimber, Tanfoglio, Beretta, Glock, Česká Zbrojovka, Tikka, SAKO, VOERE, BREDA, Benelli, FABARM, Marocchi, Redolfi, Arsenal, Taurus, Smith & Wesson, STI International, STI Europe (STP), Daniel Defence, STAG Arms, DPMS, Bushmaster,  Merkel, Krieghoff, Blaser, SAUER, Manlicher, HAENEL, MAUSER, Perazzi, Windham Weaponry , Henry, Magnum Research, Franchi, RugerACCURACY INTERNATIONAL, DAR Germany , Remington a mnoho iných.

Snažíme sa vyberať na predajňu len kvalitné a preverené zbrane od renomovaných výrobcov aby sme sa v maximálnej možnej miere vyhli problémom spojeným s reklamáciami aby sa Vám neznepríjemňoval život.

Nepredávame zbrane kategórie D ani strelivo do týchto zbraní.