PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Zbrane

previous arrow
next arrow

Rozhodli ste sa, že si chcete kúpiť novú zbraň? Chcete získať prehľad o aktuálne dostupných modeloch a zároveň odborné rady ohľadom konštrukcie a materiálového zloženia, ktoré vám pomôžu vybrať si naozaj správne? Predajňa Luxury Guns je potom tým pravým miestom. Máme pre Vás prichystaných množstvo modelov zbraní od rôznych renomovaných výrobcov, a to nielen športových a loveckých, ale i obranných. Navyše Vám ponúkame aj kvalitné renovované zbrane, tzv. zbrane z druhej ruky, ktoré ale prešli detailnou renováciou a kontrolou v našej puškárskej dielni. Tieto zbrane môžete u nás získať za výhodné peniaze.


Na našej stránke nenájdete konkrétnu ponuku našich strelných zbraní a streliva podliehajúcich zbrojnému preukazu. Naša ponuka je tak široká, že by ju nebolo môže obsiahnuť a neustále sa mení. Tiež v neposlednom rade narážame na legislatívne obštrukcie pri uvádzaní cien pri zbraniach na internete a tým sa chceme dopredu vyhnúť.

V zmysle zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame podľa § 7 ods. 1, je reklama zbraní a streliva zakázaná.

Ak máte záujem alebo otázky týkajúce sa strelných zbraní a streliva podliehajúcich povoľovaciemu konaniu, ohlasovacej a evidenčnej povinnosti, ste vítaný v našej predajni, kde si samozrejme môžete našu širokú ponuku prehliadnuť a samozrejme bez problémov chytiť do ruky.

Medzi značkami, ktoré ponúkame a pravidelne držíme na sklade sú napríklad: Bul Armnory,  ColtSig Sauer, Heckler & Koch, Walther, ZVS, Kimber, Tanfoglio, Beretta, Česká Zbrojovka, Tikka, Sako, Voere, Breda, Benelli, Fabarm, Marocchi, Redolfi, Arsenal, Taurus, Smith & Wesson, STI International, STI Europe (STP), Daniel Defence, STAG Arms, DPMS, Bushmaster,  Merkel, Krieghoff, Blaser, Sauer, Manlicher, Haenel, Mauser, Perazzi, Windham Weaponry , Henry, Magnum Research, Franchi, RugerACCURACY INTERNATIONAL, DAR Germany , Remington , Kriss, Sphinx , LMT , HS Produkt a mnoho iných.

Keď že máme dlhoročné skúsenosti s opravami zbraní, vieme čo je a čo nieje kvalitne vyrobené. Preto sa snažíme vyberať na predajňu len kvalitné a preverené zbrane od renomovaných výrobcov aby sme sa v maximálnej možnej miere vyhli problémom spojeným s reklamáciami a hlavne aby sa naším zákazníkom neznepríjemňoval život.

Nepredávame zbrane kategórie D ani strelivo do týchto zbraní !!!