Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Servis

previous arrow
next arrow

V rámci našich služieb zabezpečujeme kompletný servis zbraní a ich čistenie, renováciu zbraní či výrobu zbrane na mieru. Nakoľko sme držiteľom zbrojnej licencie sk. A,B,C,D sme oprávnený nielen zbrane predávať ale aj upravovať a vykonávať všetky ostatné činnosti na ktoré sú uvedené skupiny zbrojnej licencie potrebné, hlavne oprava zbrani a úprava zbraní. Všetky úkony vykonávame v našej puškárskej dielni, pričom v tejto oblasti zbierame skúsenosti už od roku 2004. Priamo na predajni vám samozrejme v prípade záujmu nainštalujeme aj zakúpené doplnky na vašu zbraň. Konkrétne vám ponúkame nasledujúce úkony:

V rámci našich služieb zabezpečujeme kompletný servis zbraní a ich čistenie, renováciu zbraní či výrobu zbrane na mieru. Nakoľko sme držiteľom zbrojnej licencie sk. A,B,C,D sme oprávnený nielen zbrane predávať ale aj upravovať a vykonávať všetky ostatné činnosti na ktoré sú uvedené skupiny zbrojnej licencie potrebné. Všetky výkony vykonávame v našej puškárskej dielni, pričom v tejto oblasti zbierame skúsenosti už od roku 2004. Priamo na predajni vám samozrejme v prípade záujmu nainštalujeme aj zakúpené doplnky na vašu zbraň. Konkrétne vám ponúkame nasledujúce úkony:

Oprava zbraní, úprava zbraní a odborné čistenie zbraní
Leštenie a pieskovanie zbraní
Aplikácia povrchovej úpravy farbami značky Duracoat a Cerakote
Aplikácia povrchovej úpravy černením za tepla a studena
Aplikácia povrchovej úpravy galvanickým niklovaním, zlatením, striebrením (len malé ovládacie prvky)
Možnosť sprostredkovania ryteckých prác na zbraniach
Obnova vzhľadu damascénskej ocele
Vyladenie spúšťových systémov

Montáž puškohľadov a výroba montážnych prvkov na puškohľady na mieru
Výroba zbrane na mieru
Ničenie zbraní
Výroba hlavní
Lapovanie hlavní
Nastreľovanie optických a elektrooptických zameriavačov ( využívame výhradne strelnicu Zohor)
A mnoho iného

NEOPRAVUJEME A NEUPRAVUJEME zbrane kategórie D a taktiež nepredávame strelivo do týchto zbraní !!!

Ukážky našich servisných prác si môžete pozrieť na stránke www.opravazbrani.sk
 

Opravy a úpravy zbraní

Potrebuje vaša zbraň nevyhnutný servis? Jej poškodenie znemožňuje bezpečné použitie a je vo veľmi zlom estetickom stave ? Alebo je v dobrom stave ale potrebuje rozsiahlu úpravu ? Doneste ju k nám. Odborne zhodnotíme aktuálny technický stav zbrane, navrhneme postup jeho nápravy alebo úpravy a následne ho zrealizujeme. Servis zbraní vykonávame v našich puškárských dielňach, ktoré vám ponúkajú viacero služieb. Okrem samotnej opravy je to aj profesionálne, hĺbkové čistenie zbraní za pomoci chémie od spoločnosti Tetra Gun, SchleTek a iných výrobcov, aplikácia rozličných povrchových úprav dodávajúcich zbraniam nový jedinečný dizajn. Výroba a oprava poškodených alebo zničených súčiastok zbraní, dolaďovanie spúšťových mechanizmov a vôbec takmer všetko na čo si v oblasti zbraní spomeniete. Všetko pod odborným dohľadom nášho hlavného zbrojára a s garanciou tej najvyššej kvality prevedených prác.

Pred tým, než u niekoho necháte zbraň v úschove, overte si či je držiteľom príslušnej skupiny zbrojnej licencie aby ste sa sami nedostali do problémov tým, že zveríte zbraň na opravu osobe alebo firme, ktorá na to nemá oprávnenie. Príklady prác na ktoré je potrebná zbrojná licencia sk. B nájdete tu. !!!

Renovácia zbraní

Vlastníte starú zbraň, ktorá nutne potrebuje renováciu? Nechcete prísť o váš historický kúsok, ale naopak, radi by ste ho nechali zveľadiť a zhodnotiť ? Doneste ho k nám. Ponúkame vám profesionálnu renováciu zbraní. Zabezpečíme opravu a vyčistenie starej zbrane, aplikáciu rozličných povrchových úprav, prípadne výrobu poškodených častí . Dokonca spolupracujeme s niekoľkými ryteckými dielňami, takže nieje problém vašu zbraň ozdobiť a personifikovať a tým s nej spraviť jedinečný kus. Všetko tak, aby bola vaša zbraň plne funkčná a zároveň vyzerala naozaj skvostne.

Zbrane na mieru

Túžite po zbrani, ktorá bude skutočným originálom a budete sa ňou môcť pýšiť len a len vy? Všetko je možné a pomôžeme vám s tým práve v Luxury Guns. Výroba zbraní na mieru je síce zdĺhavý a finančne náročnejší krok ale týmto krokom sa zaručene oddelíte od šedého priemeru a investujete do kvality. V prípade, že chcete zbraň od iného výrobcu, nieje to vôbec problém. Medzi dodávateľmi máme aj spriatelené firmy zaoberajúce sa ručnou výrobou zbraní na mieru, ktoré sú naozaj jedinečné. Zbrane na mieru maximálne odzrkadľujú požiadavky zákazníkov, a to po stránke technickej i dizajnovej. Zbrane na mieru vás oddelia od ostatných strelcov, nakoľko každá ručne vyrábaná a ručne zdobená zbraň je vo svojej podstate jedinečný, investičný originál, ktorý na cene nestráca. Navštívte nás, priblížte nám, o čo máte záujem a spoločne navrhneme ideálne riešenie zbrane, na ktorú budete môcť byť patrične hrdí.