Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Servis

V rámci našich služieb zabezpečujeme kompletný servis zbraní a ich čistenie, renováciu zbraní či výrobu zbrane na mieru. Všetky výkony vykonávame v našej puškárskej dielni, pričom v tejto oblasti zbierame skúsenosti už od roku 2004. Priamo na predajni vám samozrejme v prípade záujmu nainštalujeme aj zakúpené doplnky na vašu zbraň. Konkrétne vám ponúkame nasledujúce úkony:

Oprava zbraní, úprava zbraní a čistenie zbraní
Leštenie a pieskovanie zbraní
Aplikácia povrchovej úpravy farbami značky DURACOAT a CERAKOTE
Aplikácia povrchovej úpravy černením za tepla a studena
Aplikácia povrchovej úpravy galvanickým niklovaním, zlatením, striebrením (len malé ovládacie prvky)
Možnosť sprostredkovania ryteckých prác na zbraniach
Obnova vzhľadu damascénskej ocele
Montáž puškohľadov a výroba montážnych prvkov na puškohľady na mieru
Výroba zbrane na mieru
Znehodnocovanie a ničenie zbraní
Nastreľovanie optických a elektrooptických zameriavačov ( využívame výhradne strelnicu Zohor)
A mnoho iného

NEOPRAVUJEME A NEUPRAVUJEME zbrane kategórie D a taktiež nepredávame strelivo do týchto zbraní !!!

Ukážky našich servisných prác si môžete pozrieť na stránke www.opravazbrani.sk

Opravy a úpravy zbraní

Potrebuje vaša zbraň nevyhnutný servis? Jej poškodenie znemožňuje bezpečné použitie alebo je vo veľmi zlom estetickom stave ? Alebo je v dobrom stave ale potrebuje rozsiahlu úpravu ? Doneste ju k nám. Odborne zhodnotíme aktuálny technický stav zbrane, navrhneme postup jeho nápravy alebo úpravy a následne ho zrealizujeme. Servis zbraní vykonávame v našich puškárských dielňach, ktoré vám ponúkajú viacero služieb. Okrem samotnej opravy je to aj profesionálne, hĺbkové čistenie zbraní za pomoci chémie od spoločnosti Tetra Gun, SchleTek a iných výrobcov, aplikácia rozličných povrchových úprav dodávajúcich zbrani nový jedinečný dizajn. Výroba a oprava poškodených alebo zničených súčiastok zbraní, dolaďovanie spúšťových mechanizmov a vôbec takmer všetko na čo si v oblasti zbraní spomeniete. Všetko pod odborným dohľadom nášho hlavného zbrojára a s garanciou tej najvyššej kvality prevedených prác.

Renovácia zbraní

Vlastníte starú zbraň, ktorá nutne potrebuje renováciu? Nechcete prísť o váš historický kúsok, ale naopak, radi by ste ho nechali zveľadiť? Doneste ho k nám. Ponúkame vám profesionálnu renováciu zbraní. Zabezpečíme opravu a vyčistenie starej zbrane, aplikáciu rozličných povrchových úprav, prípadne výrobu poškodených častí . Dokonca spolupracujeme s niekoľkými ryteckými dielňami, takže nieje problém vašu zbraň ozdobiť a personifikovať a tým s nej spraviť jedinečný kus. Všetko tak, aby bola vaša zbraň plne funkčná a zároveň vyzerala naozaj skvostne.

Zbrane na mieru

Túžite po zbrani, ktorá bude skutočným originálom a budete sa ňou môcť pýšiť len a len vy? Všetko je možné a pomôžeme vám s tým práve v Luxury Guns. Medzi dodávateľmi máme aj firmy zaoberajúce sa ručnou výrobou zbraní na mieru, ktoré sú naozaj jedinečné. Zbrane na mieru maximálne odzrkadľujú požiadavky zákazníkov, a to po stránke technickej i dizajnovej. Zbrane na mieru vás oddelia od ostatných strelcov nakoľko každá ručne vyrábaná zbraň je vo svojej podstate jedinečný originál. Navštívte nás, priblížte nám, o čo máte záujem a spoločne navrhneme ideálne riešenie zbrane, na ktorú budete môcť byť patrične hrdí.