PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Blog

Farby na zbrane Cerakote. V našej predajni vám pomôžeme a poradíme v prípade ak sa chcete odlišovať od ostatných. Farby Cerakote poskytnú vašej zbrani nielen nový vzhľad ale aj veľmi odolnú povrchovú ochranu.

viac info

Kvalitné čistenie a údržba zbraní Schletek. Vytvorené profesionálmi pre profesionálov

Presnosť a spoľahlivosť sú najdôležitejšie parametre strelnej zbrane. To je samozrejmé, bez ohľadu na účel použitia.

Spoločnosť SchleTek vytvorila úplne novú produktovú radu na čistenie a údržbu zbraní, ktorá sa nedrží zastaralých receptov pre údržbu strelných zbraní a využíva moderné možnosti výroby, kde spája viacero účelov použitia svojich produktov ako je napríklad čistenie spojené s mazaním.

SchleTek Gun-Tuning je produktová rada starostlivosti o zbrane najnovšej generácie bez kompromisov a zostáva verná mottu SchleTek: Iba to najlepšie pre vašu strelnú zbraň.

viac info

HS Produkt je chorvátska spoločnosť vyrábajúca strelné zbrane, ktorá sa preslávila hlavne výrobu poloautomatickej pištole HS2000 a XDm predávanej na americkom trhu ako Springfield Armory XD . V našej predajni nájdete vždy niekoľko modelov skladom.

viac info

Strelecký Areál Zohor. Najväčšia a najlepšie vybavený strelecký areál v okolí Bratislavy. Výcvikové Centrum Prežitia Zohor je prvé centrum na Slovensku, kde sa naučíte komplexne techniky a praktické zručnosti, ktoré boli doteraz výsadou iba záchranárskych, armádnych či policajných zložiek.

viac info

Naša predajňa Luxury Guns Vám prináša jedinečnú možnosť, zakúpiť si filmovú zbraň z limitovanej edície spoločnosti STI. Combat Master John Wick 3.

viac info

U príležitosti stého výročia vzniku Československej republiky uviedla Česká zbrojovka a.s. na trh limitovanú edíciu investičných pištolí CZ 75 Republika. Tvorí ju len sto exemplárov.

viac info

Predajňa Luxury Guns v Bratislave, prináša na Slovenský trh zbrane BUL Armory.

viac info

Predajňa Luxury Guns v Bratislave, prináša na Slovenský trh legendárne zbrane COLT. Boh stvoril ľudí silných a slabých. Sam Colt tento rozdiel vymazal

viac info

Sme oficiálna kamenná predajňa balistickej ochrany zraku WILEY X

viac info

Ako jediný na Slovensku a v Českej Republike distribuujeme kompletný sortiment spoločnosti Technoframes.

viac info