Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Blog

Farby na zbrane Cerakote. V našej predajni vám pomôžeme a poradíme v prípade ak sa chcete odlišovať od ostatných. Farby Cerakote poskytnú vašej zbrani nielen nový vzhľad ale aj veľmi odolnú povrchovú ochranu.

viac info

HS Produkt je chorvátska spoločnosť vyrábajúca strelné zbrane, ktorá sa preslávila hlavne výrobu poloautomatickej pištole HS2000 a XDm predávanej na americkom trhu ako Springfield Armory XD . V našej predajni nájdete vždy niekoľko modelov skladom.

viac info

Strelecký Areál Zohor. Najväčšia a najlepšie vybavený strelecký areál v okolí Bratislavy. Výcvikové Centrum Prežitia Zohor je prvé centrum na Slovensku, kde sa naučíte komplexne techniky a praktické zručnosti, ktoré boli doteraz výsadou iba záchranárskych, armádnych či policajných zložiek.

viac info

Naša predajňa Luxury Guns Vám prináša jedinečnú možnosť, zakúpiť si filmovú zbraň z limitovanej edície spoločnosti STI. Combat Master John Wick 3.

viac info

U príležitosti stého výročia vzniku Československej republiky uviedla Česká zbrojovka a.s. na trh limitovanú edíciu investičných pištolí CZ 75 Republika. Tvorí ju len sto exemplárov.

viac info

Predajňa Luxury Guns v Bratislave, prináša na Slovenský trh zbrane BUL Armory.

viac info

Predajňa Luxury Guns v Bratislave, prináša na Slovenský trh legendárne zbrane COLT. Boh stvoril ľudí silných a slabých. Sam Colt tento rozdiel vymazal

viac info

Sme oficiálna kamenná predajňa balistickej ochrany zraku WILEY X

viac info

Ako jediný na Slovensku a v Českej Republike distribuujeme kompletný sortiment spoločnosti Technoframes.

viac info

Sme jediná, oficiálna, kamenná predajňa balistických okuliarov BOLLE Tactical.

viac info