Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Blog

V prípade záujmu o aký koľ-vek model zbraní od výrobcu Smith & Wesson sa informuje telefonicky alebo e-mailom o aktuálnej dostupnosti a čase dodania. Zoznam budeme postupne upravovať.

viac info

U príležitosti stého výročia vzniku Československej republiky uviedla Česká zbrojovka a.s. na trh limitovanú edíciu investičných pištolí CZ 75 Republika. Tvorí ju len sto exemplárov.

viac info

Na našej predajni sa opäť objavila ďalšia z limitovaných edícií pištolí CZ 75B. Tomuto klasickému oceľovému modelu, ktorý si stále udržuje pozíciu symbolickej vlajkovej lodi Českej Zbrojovky Uherský Brod, toto prevedenie veľmi sluší a pekne zdobené malé série sa na pultoch obvykle dlho neohrejú.

viac info

Predajňa Luxury Guns v Bratislave, prináša na Slovenský trh zbrane BUL Armory.

viac info

Predajňa Luxury Guns v Bratislave, prináša na Slovenský trh legendárne zbrane COLT. Boh stvoril ľudí silných a slabých. Sam Colt tento rozdiel vymazal

viac info

Sme oficiálna kamenná predajňa balistickej ochrany zraku WILEY X

viac info

Ako jediný na Slovensku a v Českej Republike distribuujeme kompletný sortiment spoločnosti Technoframes.

viac info

Kompletný sortiment ATN priamo od výrobcu.

viac info

Sme jediná, oficiálna, kamenná predajňa balistických okuliarov BOLLE Tactical.

viac info