Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Pažbičky a doplnky na zbrane Hogue

Hogue, Inc., je firma, ktorá je od roku 1968 domovom hrdej rodinnej tradície americkej kvality a inovácií v oblasti výroby doplnkov v oblasti zbraní. Každý výrobok Hogue je vyrobený v duchu kvalitného remeselného spracovania, s dôrazom na detail a úplnej oddanosti dedičstvu zakladateľa Guy Hogue. Túto metodológiu o kvalitnom produkte preniesli do budúcej generácie synovia Guyho Aarona a Patricka, prezidenta spoločnosti Hogue Tool & Machine Company Jim Bruhns, jeho vnuka Neila a každého zamestnanca spoločnosti Hogue, Inc. Doplnky Hogue

Hogue
HOGUE

Pažbičky 1911
Laser Grip 1911

Výrobky Hogue sú extrémne presne vyrobené a krásne sadnú na každý predurčený model zbrane. Funkčnosť je samozrejmá, rovnako ako výdrž výrobkov a prvotriedny dizajn, to sú všetko charakteristické znaky názvu Hogue. Keď si kúpite produkt Hogue, vlastníte kus rodinnej histórie značky. Výrobky Hogue sú navrhnuté od základov presne podľa výrobných tolerancii konkrétnych výrobcov zbraní. Hogue vylepšili váš úchop nielen pri športovej streľbe. Hogue používa, najkvalitnejšie materiály a najlepšie výrobné postupy na svete. Hogue je prvou voľbou mnohých výrobcov pištolí , revolverov, ale aj dlhých zbraní ako sú napríklad Smith & Wesson , Kimber, Colt a podobné renomované svetové značky.

V predajni Luxury Guns Vám vieme ponúknuť takmer všetky produkty od spoločnosti Hogue v krátkej dodacej dobe. Hlavne univerzálne návleky na rukoväte, pažbičky z rôznych materiálov ( guma, G10, hliník, drevo). Náhradné skrutky do pažbičiek, púzdra, prepravné tašky na zbrane pažbičky s laserovým zameriavačom (zatiaľ len s červeným laserom) a mnoho iného.

Nakoľko produkty Hogue odoberáme priamo od spoločnosti Hogue, tak sa dodacie doby bežne nedostupných produktov rapidne zrýchlili.

Doplnky Hogue sú vhodne pre takmer všetky krátke zbrane sveta. Výber modelov a farebných kombinácii je extrémny. Radi vám pri výbere poradíme. Samozrejme ako správny zbrojári, Vám všetky doplnky bez problému namontujeme a upevníme bez poškodenia Vašej zbrane. V prípade, že si nechcete poškodiť svoje zbrane a zverte zbraň na montáž doplnkov oprávnenej osobe. Vždy žiadajte k nahliadnutiu zbrojnú licenciu.

Pred tým, než u niekoho necháte zbraň v úschove, overte si či je držiteľom príslušnej skupiny zbrojnej licencie. Tým sa vyvarujete prípadným problémom, že zveríte zbraň na opravu osobe alebo firme, ktorá na to nemá oprávnenie. Príklady prác, na ktoré je potrebná zbrojná licencia skupiny B nájdete v odkaze tu.

Viac informácií o produktoch a modelových radách nájdete na stránke výrobcu, tu v odkaze Hogue .