Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

O spoločnosti

Predajňu zbraní Luxury Guns prevádzkuje spoločnosť DaVaArms s.r.o. Jej gro ale nieje len samotný predaj zbraní a streliva ale aj oprava zbrani. I keď je naša kamenná predajňa otvorená len od roku 2015, so zbraňami, ich konštrukciou, opravami a úpravami máme dlhoročné skúsenosti.

Sme držiteľmi zbrojnej licencie sk. A,B,C,D čo nás radí medzi firmy, ktoré možno označiť prívlastkom zbrojárske a teda nás ako jedných z mála oddeľuje od obyčajných obchodníkov, ktorý o konštrukcii zbraní, streliva a použitých materiáloch, prípadne účinkoch streliva nemajú naprosto žiadne znalosti a snažia sa predať čokoľvek. Nehovoriac o tom, že oprava zbraní a ich úprava je tak špecifický obor, že tu nieje moc priestoru na chyby.

Pred tým, než u niekoho necháte zbraň v úschove, overte si či je držiteľom príslušnej skupiny zbrojnej licencie aby ste sa sami nedostali do problémov tým, že zveríte zbraň na opravu osobe alebo firme, ktorá na to nemá oprávnenie. Príklady prác na ktoré je potrebná zbrojná licencia sk. B nájdete tu. !!!

Zbrane Bratislava
Colt, Kimber, Taran Tactical
česká zbrojovka, 9 luger, 45 Auto
ISSC , Fabarm, Colt
Peltor sport tac, peltor Comtac
Ruger, Taurus, Bul
Kahles, Delta optical, Minox, steiner, Swarovsky
Lapovanie hlavní, ladenie spúšte
predajna 2
predajna 4
Predaj zbraní bratislava (1)
Predaj zbraní bratislava (2)
Predaj zbraní bratislava (3)
Predaj zbraní bratislava (4)
Predaj zbraní bratislava (5)
Predaj zbraní bratislava (6)
Predaj zbraní bratislava (7)
Predaj zbraní bratislava (8)
previous arrow
next arrow
Puškárstvo Vachálek

Oboru zbraní a streliva sa venujeme už od roku 2003. Už rok na to vznikla naša zbrojárska dielňa Puškárstvo J. Vachálek. Aj preto vám dokážeme poskytnúť profesionálne poradenstvo a servis, ktoré sú podložené rokmi aktívnej práce so zbraňami, strelivom a inými potrebami súvisiacimi so streľbou. Taktiež naše skúsenosti podkladá skutočnosť, že začiatkom roku 2020 bolo na konte servisu viac ako päť a pol tisíc opravených alebo upravený zbraní všetkého druhu. Narastajúce množstvo požiadavok o priami nákup zbraní nás doviedol k vybudovaniu kamennej predajne na vysokej úrovni a vytvorenie ponuky najkvalitnejších zbraní a doplnkov, ktoré sú dostupné na svetovom trhu.

Jedným z našich pilierov, na ktorom si zakladáme, je individuálny prístup ku klientom. Vždy sa maximálne snažíme vypočuť to, o čo má zákazník záujem. Na základe jeho predstáv mu následne vieme ponúknuť presne to, čo potrebuje. Naše poradenstvo je zodpovedné a objektívne, a preto klientov nikdy nenútime do pre nich nevýhodnej kúpy alebo do zbytočnej úpravy zbrane.

Okrem predaja a poradenstva sa venujeme aj profesionálnemu servisu zbraní – oprava zbraní. Poskytujeme služby opráv zbraní, renovácie zbraní či výroby a úpravy zbraní na mieru a mnoho iného. Navyše, renovované zbrane vám ponúkame za výhodné ceny aj v samotnej predajni. Naše dva servisy zbraní sa nachádzajú na oboch koncoch Bratislavy, vďaka čomu sme k vám ešte bližšie.

Garanciou našej profesionality je aj odborný personál, ktorý vedie predajňu zbraní a jednotlivé servisy. V predajni vás s radosťou obslúži hlavný zbrojár – Bc. Zdeno Vachálek, ktorý vyštudoval viaceré zbrojárske obory a školy výhradne v Českej republike od výučného listu a maturity ktoré získal v škole COPT Uh. Brod (nie rýchlokurz) až po bakalársku skúšku konštruktéra zbraní na UniverziteVŠB – Ostrava v spolupráci s Univerzitou Obrany BRNO (UNOB) . Niektoré puškárske práce si môžete pozrieť na stránke servisu v Devínskej Novej Vsi na stránke: www.opravazbrani.sk