Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Doplnky

Surefire Bratislava
Spuhr Bratislava
slide doplnok
slide doplnok
slide doplnok
slide doplnok
slide doplnok
Surefire x300 ultra
Spuhr montáž Vortex
previous arrow
next arrow

Okrem zbraní a streliva je neoddeliteľnou súčasťou nášho sortimentu bohatá ponuka streleckých doplnkov. Máme doplnky pre zbrane aj samotných strelcov. Sme jedinou oficiálnou kamennou predajňou špecializovanou sa na balistické okuliare zn. BOLLÉ rady Tactical s ochranou, ktorá spĺňa vojenské požiadavky NATO podľa noriem STANAG. Okrem toho ponúkame ochranu sluchu aktívnu aj pasívnu, strelecké tašky, vaky, kari-matky, taktické vesty, nosiče balistických plátov aj samotnú balistiku, látkové, kydexové aj boltarónové puzdra na zbrane a mnoho iného. Na Vaše zbrane vám môžeme ponúknuť a zároveň namontovať optické a elektrooptické zameriavače ako sú nočné videnia a termovízie. Montovanie doplnkov ako kompenzátory spätného impulzu zbrane, baterky,tlmiče, lasery, značkovače, pevné aj nastaviteľné mieridlá od viacerých výrobcov – svetlovodné, tritiové, fosforové, sú samozrejmosť. Taktiež predávame, vyrábame a montujeme rôzne iné taktické, lovecké a športové doplnky zbraní podľa želaní zákazníkov. Predávame taktiež pozorovacie ďalekohľady, pozorovacie nočné videnia a pozorovacie termovízie.

V našom sortimente nájdete napríklad výrobky od značiek: OlightSurefireStreamlightLaserMaxCrimson TraceCAA Tactical , Magpul,  Peltor 3MWoodooTacticalDastaZeissSchmidt & BenderNightForceDelta OpticalERA Recknagel, , Leupold, AimpointDocterEOTechVortexMecGarTrugloTier-ONESPUHRMAKPulsarTimney triggerJP Rifle, UHL, DAR-ArmsGeisseleAR GOLD TriggerRadian, Trijicon, Ameriglo, Shield, Triggertech, HIPERFIREKlinskyMINOXLeica  HAWKE, Hogue a mnohé iné.

Sortiment sa snažíme neustále rozširovať. Bohužiaľ, niektoré doplnky sa vyskytujú len v obmedzenom množstve a nemáme ho pravidelne.

V predajni Luxury Guns taktiež nájdete ručne vyrábané a zdobené nože od našich nožiarov.

Ak náhodou u nás nenájdete to čo hľadáte, budeme sa snažiť doplnok alebo súčasti zbraní zabezpečit v čo možno najkratšiom čase.