Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Doplnky

Surefire Bratislava
Spuhr Bratislava
slide doplnok
slide doplnok
slide doplnok
slide doplnok
slide doplnok
Surefire x300 ultra
Spuhr montáž Vortex
previous arrow
next arrow

Okrem zbraní a streliva je neoddeliteľnou súčasťou nášho sortimentu bohatá ponuka streleckých doplnkov. Máme doplnky pre zbrane aj samotných strelcov. Sme jedinou oficiálnou predajňou špecializovanou sa na balistické okuliare zn. BOLLÉ rady Tactical s ochranou, ktorá spĺňa vojenské požiadavky NATO podľa noriem STANAG. Okrem toho ponúkame ochranu sluchu aktívnu aj pasívnu, strelecké tašky, vaky, kari-matky, taktické vesty, nosiče balistických plátov aj samotnú balistiku, látkové aj kydexové púzdra na zbrane a mnoho iného. Na samotné zbrane vám môžeme ponúknuť a zároveň namontovať optické a elektrooptické zameriavače, kompenzátory spätného impulzu zbrane, baterky, lasery, značkovače, pevné aj nastaviteľné mieridlá od viacerých výrobcov – svetlovodné, tritiové, fosforové. Taktiež predávame, vyrábame a montujeme rôzne iné taktické, lovecké a športové doplnky zbraní podľa želaní zákazníkov.

Tiež sme výhradným a exkluzívnym distribútorom výrobkov Technoframes pre Slovenský a Český trh. Výrobky Technoframes sú primárne zamerané na bezpečne a veľmi luxusné uskladnenie zbrani a streliva. Značka Technoframes má v ponuke aj veľmi širokú paletu cvičných nábojov najvyššej kvality a množstvo dekoračných predmetov, určených pre milovníkov zbraní a streliva.

V našom sortimente nájdete napríklad výrobky od značiek: OlightSurefireStreamlightLaserMaxCrimson TraceCAA Tactical , Magpul,  Peltor 3MWoodooTacticalDastaZeissSchmidt & BenderNightForceDelta OpticalERA Recknagel, , Leupold, AimpointDocterEOTechVortexMecGarTrugloTier-ONESPUHRMAKPulsarTimney triggerJP Rifle, UHL, DAR-ArmsGeisseleAR GOLD TriggerRadian, Trijicon, Ameriglo, Shield, Triggertech, HIPERFIREKlinskyMINOXLeica  HAWKETechnoframes (ktoré odoberáme na priamo a ponúkame distribučné VOC pre celé Slovensko a Českú Republiku).  Hogue a mnohé iné.

Sortiment sa snažíme neustále rozširovať. Bohužiaľ, niektoré doplnky sa vyskytujú len v obmedzenom množstve a nemáme ho pravidelne.

V predajni Luxury Guns taktiež nájdete ručne vyrábané a zdobené nože od našich nožiarov.

Ak náhodou u nás nenájdete to čo hľadáte, budeme sa snažiť doplnok alebo súčasti zbraní zabezpečit v čo možno najkratšiom čase.