Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Spolupracujeme

Predajňa Luxury Guns dlhodobo spolupracuje s viacerými občianskymi združeniami a spoločnosťami, ktorých oblasť pôsobenia úzko súvisí s hlavným predmetom nášho podnikania – zbraňami, strelivom a doplnkami. Spolupracujeme jednak na obchodnej úrovni ale taktiež riešime problémy našich zákazníkov ak dôjde k poškodeniu zbraní, prípadne riešime len preventívny servis ako precízne čistenie a konzerváciu zbraní. Taktiež spozorujeme a podporujeme viaceré strelecké podujatia na Slovensku ako napríklad REPIKO. Našim cieľom je maximálna spokojnosť našich zákazníkov so zbraňami, ktoré používajú na športové, obranné, lovecké účely či pracovné účely. Samozrejme spolupracujeme aj s mnohými zbrojárskymi spoločnosťami nielen na Slovensku ale po celom svete. Vieme sa preto dostať ku veciam ktoré v našich končinách niesu bežné a delíme sa o poznatky pri riešení neobvyklých problémoch so zbraňami a strelivom.  

Legislatíva a Školenie pre získanie zbrojného preukazu 

V neposlednom rade vďaka našim skúsenostiam, našim zákazníkom aktuálnym aj budúcim,  ponúkame legislatívne poradenstvo na úseku zbraní a streliva. Prípadne pomoc pri individuálnom dovoze zbraní zo zahraničia.

Taktiež vykonávame poradenstvo a školenia pre širokú neozbrojenú verejnosť pri získaní zbrojného preukazu spojené s prípadným školením na skúšky odbornej spôsobilosti držania a nosenia zbraní a streliva. Stručne – Školenie pre získanie zbrojného preukazu. V prípade, že sa chcete stať držiteľom zbrojného preukazu neváhajte nás kontaktovať alebo sa priamo zastaviť na našej predajni. Radi Vám vysvetlíme celý postup získania zbrojného preukazu. Školenie pre získanie zbrojného preukazu prebieha priamo na predajni po otváracích hodinách, pokiaľ možno individuálnym prístupom, teda maximálne dvaja účastníci. Školenie prebieha podrobne a zahŕňa teóriu aj praktickú manipuláciu so zbraňou rovnakého modelu ako sa používa na samotných skúškach obdobnej spôsobilosti. Ľudí pripravujeme vždy len priamo zo zákona platnej legislatívy a nie zo všeobecných poväčšine nie moc aktuálnych pomôcok.

Taktiež Vám vieme vydať na počkanie potvrdenie o členstve v športovom klube zaoberajúcom sa športovou streľbou, pre skupinu E zbrojného preukazu. 

Medzi našich dlhodobých partnerov patria napríklad:
Puškárstvo Vachálek
Strelecký areál Zohor a Bezpečnostná služba OK Shooting
– Loomis
– Športový strelecký Klub RedFoX
– Strelecké podujatie REPIKO
Výcvikové Centrum Prežiatia Zohor
Brownells