Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

SchleTek chémia na zbrane

Kvalitné čistenie a údržba zbraní Schletek. Vytvorené profesionálmi pre profesionálov

Presnosť a spoľahlivosť sú najdôležitejšie parametre strelnej zbrane. To je samozrejmé, bez ohľadu na účel použitia.

Spoločnosť SchleTek vytvorila úplne novú produktovú radu na čistenie a údržbu zbraní, ktorá sa nedrží zastaralých receptov pre údržbu strelných zbraní a využíva moderné možnosti výroby, kde spája viacero účelov použitia svojich produktov ako je napríklad čistenie spojené s mazaním.

SchleTek Gun-Tuning je produktová rada starostlivosti o zbrane najnovšej generácie bez kompromisov a zostáva verná mottu SchleTek: Iba to najlepšie pre vašu strelnú zbraň.

SchleTek

Najžiadanejšie produkty

SchleTek Bore – Cleaner. Čistič hlavne s aplikátorom bez obsahu kyselín a amoniaku.

Schletek Bore-Cleaner obsahuje viaceré účinné aktívne zložky, špeciálne vyvinuté pre čistenie znečistených hlavní. SchleTek Bore – Cleaner preniká do pripálených usadenín ako sú pozostatky mosadze, medi, zinku, zvyšky strelného prachu a oleja. Nie je agresívny pre povrchy. Neobsahuje kyseliny a amoniak.

SchleTek Bore- Cleaner môže byť použitý na krátke aj dlhé zbrane.

SchleTek – 2 in 1 Gun Tuning teflon & keramika

SchleTek´´Tuning´´ zbrane v spreji

Tento unikátny olej na zbrane je kombinácia PTFE (teflón) a keramických mikro čiastočiek najvyššej kvality sa vyrába v Nemecku. Vyrobené použitím pokročilých technológií. PTFE teflónová zložka je doplnená o mikroskopické keramické čiastočky, ktoré sa správajú ako miliardy guličkových ložísk. Narozdiel od bežných keramických olejov je tu zložka keramiky doslova mikroskopická a teda nedochádza k tvorbe nežiadúcich drážok a nezrýchľuje sa opotrebenie zbrane.

Výsledkom je veľmi zaujímavý klzný a čistiaci efekt, ktorý oceníte na celej zbrani, okrem iného aj na spúšťovom mechanizme a závere. Jedná sa o skutočný tuning zbrane v spreji bez nutnosti zásahu do zbrane. Pri pravidelnej aplikácii sa niektoré spúšťové mechanizmy zjemnili aj viac ako o 100 gramov.

Ochrana zbrane pred koróziou a znečistením

Zbraň je po použití tohoto prostriedku chránená okrem korózie aj proti znečisteniu, pretože sa nečistota nedokáže na chránenom povrchu takmer vôbec udržať a dá sa ľahko odstrániť. Sprej môžeme použiť na všetky materiály vrátane plastu, gumy a dreva.

Sprej je bezfarebný a neobsahuje živicu.

SchleTek Carbon-Cleaner

Časovo úsporné odstránenie odolného znečistenia. Špeciálna receptúra určená hlavne pre ťažko používané a extrémne zaťažované strelné zbrane so zanedbanou údržbou.

Časté a dôkladné čistenie zbrane nieje len predpokladom k dosiahnutiu maximálnej spoľahlivosti zbrane, ale tiež rozhodujúcim faktorom pre vašu vlastnú bezpečnosť pri každodennom používaní zbrane a pri jej životnosti. V neodbornej verejnosti sa hovorí, že žiadnu zbraň netreba čistiť , je ale otázne ako dlho bez toho čistenia bude spoľahlivo a presne fungovať 😉

Hlavne na veľmi často používaných strelných zbraniach môže byť znečistenie od nitro celulózového strelného prachu a u perkusných zbraní čierneho prachu extrémne zatvrdnuté, alebo až vypálené. SchleTek Carbon-Cleaner je ideálny pre rozpúšťanie a odstraňovanie extrémne odolného znečistenia aj pri použití najlacnejšieho streliva ktoré pochopiteľne má najnižšiu presnosť a najrýchlejšie opotrebováva všetky hlavné časti zbrane.

SchleTek Carbon-Cleaner, bol pôvodne vyvinutý pre armádne zložky. Je to veľmi účinné rozpúšťadlo pre nitro a čierny prach pre náročné použitie. Vysoko účinné látky prenikajú do hĺbky až na stenu materiálu pod samotnú nečistotu a rozpúšťa aj silné zapečené znečistenie. SchleTek Carbon-Cleaner je preto ideálny k čisteniu otvorov nielen čierno-prachových zbraní ale dobre čistí aj na príklad vypálené kruhy na valcoch revolverov, je výborný na čistenie rámov a záverov atd. A veľmi dobre čistí najviac namáhané časti samo-nabíjacích zbraní typu AR alebo AK. Obecne by to boli veľmi časovo náročné práce, ale SchleTek Carbon-Cleaner vám prácu ušetrí, takže sa môžete naplno sústrediť na streľbu a relax 😉 .

Bez problému vieme dodať ktorý koľvek produkt od spoločnosti SchleTek. Výrobky SchleTek používame aj pri našich servisných zásahoch.