Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

EoTech

Spoločnosť EoTech vyrába profesionálnu optiku, ktorej dôverujú svetoví profesionáli športu a ozbrojených zložiek. Aby spoločnosť poskytovala bezkonkurenčnú kvalitu, presnosť a spoľahlivosť tak svoje produkty neustále inovuje . Od roku 1996 sa zameriavače EoTech Holographic Weapon Sights (HWS) navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú v USA. V roku 2016 spoločnosť EoTech rozšírila svoj rad optiky predstavením rady prémiových optických zameriavačov Vudu navrhnutej tak, aby uspokojila aj tých najnáročnejších používateľov.

KOLIMÁTORY EOTECH

Sú veľmi široko zastúpené v ozbrojených zložkách. Kolimátory EOTech predstavujú veľmi početne zastúpenú skupinu produktov,  ktoré sa vzájomne líšia rozmermi, napájaním, tvarom zámerného obrazca ale i funkciami. Ide o otvorený kolimátor s holografickým priemetom zámerného bodu na rozmernú priehľadnú obrazovku.

Náročné štandardy vyžadujú neustále zameranie sa na kvalitu produktov, nie na kvantitu, čím sa zabezpečí, že najvyššie špecifikácie budú nielen splnené, ale aj prekročené. S každou vyrobenou optikou sa zaobchádza tak, ako keby to bola tá, ktorá bude čeliť situácii ´´na hrane života a smrti´´.

Poslaním spoločnosti EoTech je poskytovať vysokovýkonné príslušenstvo ku zbraniam a prvotriedne služby. EoTech poskytuje bezkonkurenčnú kritickú spoľahlivosť a presnosť bez akýchkoľvek otázok alebo kompromisov.

Snažíme sa našim zákazníkom zabezpečiť všetky doplnky ku zbraniam od spoločnosti EoTech. Konkrétne kolimátorové zameriavače EoTech rady 512, 518, 558, XPS, EXPS, približovacie moduly, modelovú radu VUDU. Výrobky ktoré nemáme aktuálne skladom, snažíme dodať zákazníkom v priebehu jedného týždňa.

Rôzne prevedenia kolimátorov EoTech

História spoločnosti

1972

University of Michigan vytvorila Environmental Research Institute of Michigan (ERIM) v Ann Arbor, Michigan ako samostatnú neziskovú organizáciu. ERIM vyrástol z vojenského a environmentálneho výskumu a prispel k rozvoju aplikácií diaľkového snímania, radaru a holografie.

1986

ERIM predstavil prototypy holografických zbraňových zameriavačov americkej armáde na použitie s bojovými vrtuľníkmi a protilietadlovým delostrelectvom.

1995

S ERIM ako hlavnou firmou, dcérska spoločnosť EoTech vytvorila na aplikácii holografickej technológie sériu malých zameriavačov ručných strelných zbraní.

1996

EOTECH predstavil prvý HWS na SHOT Show v spojení s lídrom značky športovej optiky Bushnellom. Neskôr HWS vyhralo ocenenie Optic of the Year od Shooting Industry Academy of Excellence.

2001

Spoločnosť EOTECH predstavila modely HWS pre armádu a políciu, čím v roku 2001 získala ocenenie Academy of Excellence Optic of the Year v streleckom priemysle.

2001

US Special Operations (USSOCOM), elitné armádne jednotky a US Marine Corps si zvolili zameriavače EoTech HWS ako preferovanú optiku na boj z blízka.

2005

EoTech sa spojil s L-3 Communications (teraz L3Harris), jeden z najväčších svetových dodávateľov obrany.

2016

EoTech predstavil precízne puškohľady – modelovú radu  VUDU s rýchlym a presným dosahom cieľa pri všetkých úrovniach zväčšenia.

2018

National Rifle Association (NRA) ocenila EoTech cenou Golden Bullseye Optic of the Year za puškohľad Vudu® 1-6x Precision Rifle.

2020

EoTech sa oficiálne oddelil od L3Harris a stal sa opäť agilným, nezávislým podnikom, ktorý sa zameriava na high-tech produkty a špičkové služby.

2022

EoTech získava divíziu Photonics spoločnosti Intevac Inc, technologického lídra so sídlom v Kalifornii v oblasti špičkových digitálnych senzorových systémov a programov nočného videnia pre americké a zahraničné armády. EoTech diverzifikuje svoj produktový rad uvedením svojho prvého pištoľového kolimátorového zameriavača na báze LED s názvom EFLX Mini Reflex Sight pre profesionálne aj osobné použitie.