Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

Predaj zbrani a streliva Puškárstvo Bratislava

Zbrane BUL Armory na Slovensku

Izraelská Spoločnosť BUL Armory sa špecializuje sa na výrobu pištolí od roku 1990. Spoločnosť si vybudovala povesť vďaka legendárnej pištoli BUL M5, ktorá bola v tom čase revolučná. Bola to jedna z prvých veľkokapacitných zbraní modelu 1911, ktoré používali polymérový rám na svetovom trhu. BUL využíval pri výrobe inovačné techniky vstrekovania plastov a tak dosahoval veľmi vysokú presnosť výroby a kvalitu v dobre kedy boli polymérové zbrane ešte takpovediac v plienkach. Počas rokov, ktoré od tej doby uplynuli sa línia zbraní rozrástla a uspokojuje nielen športový trh ale aj niektoré policajné, vojenské zbory a začala tiež výroba zbraní určených na sebaobranné účely. Spoločnosť BUL vyrába prevažne modeli zbraní postavené na modeloch 1911 ale vdychuje im svojský osobitý dizajn. Fenomenálne spracovanie a najmodernejšie povrchové úpravy dostali spoločnosť BUL Armory na tak vysokú úroveň, že len málo svetových výrobcov zbraní sa im môže rovnať v pomere ceny. Svojou vysokou kvalitou povrchových úprav a spracovaním sa zbrane spoločnosti BUL Armory môžu pokojne zaradiť medzi vysokokvalitných výrobcov klonov 1911, ako sú napríklad KIMBER alebo Smith & Wesson, Sig Sauer a podobne.

BUL Armory vyrába popri modeloch 1911 aj zbrane za nižšie ceny s polymérovým telom. Jedná sa o model BUL Cherokee. Sú to zbrane, ktoré vychádzajú z dizajnu druhej najkopírovanejšej zbrane sveta CZ 75. Spoločnosť BUL Armory logicky stavila na už dávno vymyslené a preverené konštrukčné prevedenia a vyrába ich vo veľmi vysokej kvalite za veľmi príjemné ceny.

BUL Armory sa už tradične zúčastňuje vrcholných IPSC podujatí po celom svete a ich strelci majú fenomenálne výsledky. Spoločnosť BUL Armory neustále prináša vylepšenia kvality výroby a neustále dopĺňa a rozširuje svoju ponuku o zbrane s ich osobitým dizajnom a tak sa snažia vyhovieť širokému spektru klientov, nakoľko každému vyhovuje niečo iné a každý klient zbraň využíva na iné účely.

V prípade záujmu o zbrane BUL Armory navštívte našu predajňu LUXURY GUNS v Bratislave.

BUL Armory Luxury Guns

.                                             BUL SAS II Tactical Ultra