Vitajte na stránkach Luxury guns

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.
Vstúpiť

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA Bratislava

Careakote

Vďaka jedinečnému keramickému základu zvyšujú farby na zbrane Cerakote ™ u zbraní výkon a spoľahlivosť v porovnaní s konvenčnými povrchovými úpravami. Táto najmodernejšia technológia nanášania náterov prevyšuje konkurenčné nátery nielen v laboratórnych podmienkach ale aj v skutočnom svete.

Keramické farby na zbrane Cerakote ™ sa môžu nanášať pomocou pištole HVLP alebo automatizovaného elektrostatického systému. Na dosiahnutie neobmedzených povrchových úprav a vzorov sa môžu použiť jednotlivé alebo viac vrstvové nátery, prípadne ich kombinácie a šablóny vzorov.

Unikátna receptúra ​​použitá pri výrobe farieb na zbrane Cerakote ™ zvyšuje množstvo fyzikálnych vlastností. Oproti konkurenčným farbám na zbrane je Cerakote tou najlepšou voľbou.

Najvyššia odolnosť proti opotrebeniu

Najlepšia ochrana proti korózii

Maximálna nárazová pevnosť

Maximálna flexibilita

Odolné proti poškriabaniu

Maximálna tvrdosť

Najlepšia chemická odolnosť

Maximálna priľnavosť

Najvyššie pokrytie povrchu

CZ P07 Cerakote
Ar 15 Cerakote
Cerakote Bratislava

Keramické farby na zbrane Cerakote aplikujeme už niekoľko rokov a máme v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Pred tým, než u niekoho necháte zbraň v úschove, overte si či je držiteľom príslušnej skupiny zbrojnej licencie aby ste sa sami nedostali do problémov tým, že zveríte zbraň na opravu osobe alebo firme, ktorá na to nemá oprávnenie. Príklady prác na ktoré je potrebná zbrojná licencia sk. B nájdete tu. !!! V prípade, že bude na zbrani neodborne nanesená farba a bude ju potrebné odstrániť, cena práce sa navýši v niektorých prípadoch aj o 100%.

CenníkJedna farba Cerakote

Pištoľ – Revolver
Kompletná pištoľ/Revolver 195,00 €
Hlaveň 28,00 €
Ovládacie prvky 28,00 €
Samotný rám 98,00 €
Zásobník 28,00 €
Samotný záver 70,00 €
Brokovnica
Kompletná brokovnica bez pažby 335,00 €
Pažba 190,00 €
Opakovacia guľovnica
Kompletná opakovacia guľovnica kovové časti 335,00 €
Pažba 190,00 €
Športová guľovnica typu AR/ AK/ VZ 58 a podobne
Zbraň bez zásobníka a pažbenia 395,00 €
Časti guľovnice
Kryt spúšte AR  38,00 €
Hlaveň 110,00 €
Púzdro záveru 130,00 €
Záver 52,00 €
Páka záveru 30,00 €
Ostatné
Ďalšie farby a vzory maskovania 50% celkovej ceny za každú časť a za každú ďalšiu farbu + šablóny
Dvojnožka 80,00 €
Ochrana sluch 46,00 €
Nôž od 64,00 €
Montáž puškohľadu od 85,00 €

V prípade poškodeného povrchu zbrane pred aplikáciou sa cena mení a je započítaná prípadná oprava. Nacenenie poškodených a skorodovaných zbraní robíme výhradne na predajni.

V prípade, že sa snažil niekto aplikovať technológiu CERAKOTE doma ´´na kolene´´ a potrebuje dať povrch do normálu, môže si pripočítať k cenám rovno 100%.